Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого  BelimedГрупа Belimed - світовий лідер в галузях очищення, дезінфекції та стерилізації і вже понад 40 років робить істотний внесок для успіхів клієнтів у фармацевтиці, медицині та лабораторіях. Висока якість, чудовий сервіс, послідовна орієнтація на потреби та бажання клієнтів у галузі інновацій – причини, чому підприємство з головним офісом у Швейцарії має постійне зростання.

В даний час група Belimed має понад 900 співробітників у 12 містах Європи, Північній Америці та Китаї. Завдяки мережі власних філій та авторизованих представників, фірма представлена більш ніж у 80 країнах.

Мета

Belimed - один із трьох світових лідерів, що спеціалізуються на пропозиції системних рішень для технологічного запобігання інфекціям у медицині, фармацевтиці та дослідженнях.

Вони роблять важливий внесок у те, щоб клієнти могли безпечно для себе застосовувати свої сили та знання та пропонують їм об'ємні, надійні та інноваційні рішення в галузі технологічного запобігання інфекціям.

 Також Belimed хочуть бути економічно успішними, щоб давати можливість заробляти тим, хто інвестує свої ідеї, роботу та фінанси наше підприємство.

Стратегічно успішні позиції

  • Системні пропозиції

Belimed розробляють рішення в галузі технологічного захисту від інфекцій, що відповідають вимогам наших клієнтів у медицині, біофармацевтиці та дослідженнях.

  • Якість

Надійність, доступність та безпека обладнання та послуг – це турбота Belimed.

  • Інновації

Завдяки систематичним інноваціям вони гарантують постійний розвиток, щоб клієнт отримував вигоду від існуючих та нових продуктів за критеріями ефективності, надійності, доброзичливості.

  • Співробітники

На Belimed працюють висококваліфіковані, ангажовані та орієнтовані на клієнта співробітники, з великим досвідом та знаннями в галузі технології захисту від інфекцій.

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши  офіційний сайт фірми.