Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого SarongКомпанія Sarong -лідер у виробництві машин та повних технологічних ліній у супозиторному фрагменті фармацевтичного ринку. Продуктивність обладнання становить до 30 000 супозиторіїв за годину.

Профіль компанії та її історія

SARONG – приватна виробнича компанія, розташована в північній частині Італії в Reggiolo (RE).

Вона заснована в 1972 з метою представити першу повністю автоматичну пакувальну машину (мод. SG-12) для виробництва фармацевтичних супозиторіїв.   
Через роки SARONG розширив низку своїх пакувальних машин, розроблених для пакування супозиторіїв (мод.  ряд SAAS). 
Дещо пізніше SARONG відкриває новий підрозділ для виробництва фармацевтичних пакувальних матеріалів з метою завоювати клієнтів у галузі комплексних систем: машин, пакувальних матеріалів та технічної допомоги.
Через кілька років SARONG розширив низку пакувальних матеріалів, вироблених на новому заводі та отримав сертифікат ISO 9001:2000, пройшовши TUV.
У 1984 році SARONG виробляє першу вертикальну термоформуючу, заповнюючу та запаювальну машину для дозування рідких фармацевтичних продуктів. 
У 1998 році відбувається перенесення термоформуючої технології на додаток до фармацевтики на інші галузі виробництва, такі як харчова, косметична промисловості, охорона здоров'я та домашнє господарство.
2002 року SARONG відкриває відділення контрактного виробництва.

В даний час SARONG продає термоформуючі машини, пакувальні матеріали та контрактне пакування по всьому світу. 
SARONG лідер на ринку пакувальних машин для фармацевтичного пакування супозиторіїв, що
виробляє горизонтальні та вертикальні термоформуючі машини для харчової, фармацевтичної, косметичної промисловостей та для домашнього господарства; власник більш ніж 30 патентів. 

У науково-дослідному відділі Sarong працюють, щоб допомогти клієнтам з усього світу реалізувати їх повний потенціал в упаковці. Філософія компанії завжди повністю і безкомпромісно концентруватися на задоволенні клієнта. Sarong приносить на ринок обладнання та послуги найвищого рівня якості. Щоб відповідати очікуванням клієнтів, Sarong гарантують, що їх продавці та сервісний відділ працюють з наполегливістю та ентузіазмом для досягнення бажань клієнтів.

Ми завжди шукаємо нові та кращі шляхи для покращення бізнес-відносин. Завдяки безперервному успіху та важкій роботі, наші бачення стають реальністю.

Створити, побудувати та віддати - 3 важливих слова, які визначають політику SARONG. 

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши офіційний сайт фірми.

 

Галерея Sarong