Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого L.B.Bohle Компанія L.B.Bohle є одним із провідних світових виробників продукції для фармацевтичної промисловості.  Компанія L.B.Bohle виробляє високотехнологічне обладнання для повного циклу виробництва твердих фармацевтичних форм (драже, гранулят тощо), починаючи з отримання вихідної сировини та вхідного контролю, і закінчуючи виходом готового препарату у вигляді грануляту для подальшого виготовлення таблеток або наповнення капсул.

Маючи висококласне досвідчене обладнання, компанія L.B.Bohle постійно веде розробки та дослідження для вдосконалення та оптимізації своєї продукції. Завдяки своїм постійним дослідженням, вивченням та розробкам компанія L.B.Bohle має безліч патентів по всьому світу.

Клієнти в нашій команді – рецепт успіху

Як провідний виробник машин та обладнання для фармацевтичної промисловості, L.B. Bohle завжди має оптимальне рішення для своїх клієнтів. Якісні, надійні та екологічні машини та технології - основа для більш ніж 30-річного партнерства. Ми хочемо, щоб наші клієнти були не тільки задоволені, але й захоплені! Тільки той, хто розпізнає та розуміє цілі свого клієнта, може за допомогою конструктивних ідей, ефективних технологій та повсякденних інновацій розробляти та виробляти обладнання. Від машин, що стоять окремо, до готових виробничих ліній.

Основною опорою успіху Bohle є принцип проектних груп: Клієнт від початку входить у команду розробки Bohle. На основі інтенсивного спільного аналізу проекту формуються вимоги, умови та побажання до процесу виробництва ще на ранніх стадіях, які потім втілюються в обладнанні. Тому кожна машина Bohle – індивідуальна, і створюється оптимально для вирішення завдань конкретного клієнта.

Понад 30 років – гарний рецепт для фармацевтичної промисловості

Ще від початку засновник фірми Lorenz Bohle заклав правильну основу. Фірма L.B. Bohle Maschinen + Verfahren GmbH росла як провідний виробник спеціального обладнання для фармацевтичної промисловості, і сьогодні є одним із лідерів.

-

L.B. Bohle працює для своїх клієнтів по всьому світу. З рідного будинку в Ennigerloh відбувається управління виробництвом у Sassenberg, а також власними підприємствами з продажу та обслуговування в Warminster (США) (15 співробітників). Bohle також має представницькі бюро в Азії - у Сінгапурі та в Goa (Індія). Про клієнтів у всьому світі дбають понад 35 кваліфікованих менеджерів з продажу. Машинобудівник із західної Вестфалії став відомою світовою маркою.

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши  офіційний сайт фірми.