Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого Tecnal

MG2 - Інновації як місія
 
Заснована Ernesto Gamberini в Болоньї навесні 1966. Першим місцем розташування компанії був невеликий склад на околиці Болоньї, і там він почав проектувати та виробляти автоматичні машини для харчової та фармацевтичної промисловості.

У 1967 MG2 отримує своє перше замовлення на машини по наповненню капсул призначену для пакування ліків у тверді капсули: ця машина мала такий великий успіх, що визначила напрямок діяльності компанії. Фактично, завдяки досвіду та ентузіазму засновників, з самого заснування MG2 гарантувала виробництво машин, які об'єднували інновації, надійність, продуктивність та точність: що повністю підтверджується історією MG2.

 

Справжня інтуїція Gamberini полягала у застосуванні для капсульно-наповнювальних машин, вперше у світі, безперервного обертального руху замість крокового руху: принцип, застосований в моделі G36. Ця запантована технологія, повністю змінила підхід до дизайну та конструкції даного типу машин, сприяючи таким чином їхньому технологічному розвитку. MG2 є ексклюзивним виробником машин такого типу вже тривалий час і досі MG2 є лідером у всьому світі для цього виду машин.


Роками MG2 безперервно росла і компанія розробляла більш досконалу продукцію з технологічної та функціональної точок зору. Сучасні комп'ютерні технології у поєднанні з великими інвестиціями в дослідження та розробку дозволили приєднатися до інновацій та використати досвід компанії, що робить MG2 свого роду орієнтиром у своєму секторі.

 

Штаб-квартира MG2 розташована в Pianoro (Bologna), що є серцем міста "Долини упаковки, проте головною метою компанії залишається міжнародний ринок, куди експортується приблизно 90% від обороту. MG2 також добре відома завдяки історичній філії в США та Китаї. MG2 може покладатися також на мережу прямих продажів в Італії та на 40 агентів по всьому світу.

 

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши офіційний сайт фірми.

 

Галерея MG2