Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого EnflexEnflex є новатором у розробці та конструюванні горизонтальних пакувальних машин для пакування сипучих, штучних продуктів, рідких та пастоподібних форм у пакети з гнучкого пакувального матеріалу. Цей досвід дає можливість розробляти нові види та форми упаковки для того, щоб запропонувати необхідні рішення для багатьох компаній у фармацевтичній, харчовій, переробній та інших галузях промисловості.

Enflex провідна фірма у розробці та конструюванні горизонтальних пакувальних машин для пакетів, стоячих пакетів, пакетів Doypack® з більш ніж 20-річним досвідом у харчовій, фармацевтичній, хімічній, косметичній та інших промисловостях,

Даний досвід, спільно з розробкою нових технологій, дозволив компанії запропонувати понад 1200 рішень для пакування, проданих по всіх 5 континентах.

Серед їх клієнтів Ви зможете знайти як великі міжнародні фірми, так і невеликі, місцеві.

Солідність та надійність 

Enflex походить з власності та індустріальної групи Coesia

З 2001 року Enflex належить міжнародній італійській групі COESIA, одній з найпрестижніших фірм в галузі упаковки та наповнення.

Протекція та солідність цієї групи, а також її світовий престиж та репутація дають Enflex карт-бланш та відмінну гарантію якості.

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши офіційний сайт фірми.

Галерея Enflex