Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого KorschKORSCH є лідером на ринку таблеткових пресів та має 100-річний досвід виробництва. KORSCH - це компанія, яка зайняла свою позицію завдяки постійним розробкам та нововведенням у галузі виробництва таблеток. KORSCH - враховує тенденції та втілює їх у життя. Таблеткові преси KORSCH відповідають не тільки справжньому рівню технічного та інженерного розвитку - вони завжди є частиною обладнання, орієнтованого на майбутнє.

Компанія KORSCH створила в багатьох країнах світу сервісні центри та побудувала інформаційну службу, що ефективно функціонує та орієнтована на регіональні та національні потреби.

Німецька якість

Головний офіс компанії знаходится в Берліні. Наявність всіх відділів підприємства під одним дахом означає для наших клієнтів те, що всі контактні особи зі збуту, розвитку, виробництва, сервісу та підтримки доступні у будь-який час. Таблетпреси виготовляються для інновацій та найвищої якості.

Інновації та якість. Вимоги ринків до підприємств зросли. Тож компанія KORSCH пропонує Вам модульну будову машин серії XL – найбільш гнучкої машини у світі! Ви можете виробляти на одній і тій же машині 1-о, 2-х, 3-х шарові таблетки, таблетку в таблетці та таблетки вкриті оболонкою. Унікальна мультифункціональна платформа (MFP) полегшує перебудову обладнання за короткий час. Це гарантує гнучкість та осмислене застосування.

Докази. Послідовне завантаження виробничих потужностей до 90% показує, що ринок приймає інноваційне обладнання фірми KORSCH. Більше 90% нашого річного обороту націлено на виробництво обладнання віком до 5 років. Якісне обладнання виробництва KORSCH використовується сьогодні нашими клієнтами по всьому світу. Понад 80% нашого обладнання експортується.

Інноваційні машини та новітні технології виробництва – це лише частина успіху. KORSCH має велику мережу власних філій чи регіональних представництв на кожному континенті, які допоможуть Вам у вирішенні партнерських чи сервісних завдань. Метою сервісної філософії KORSCH є задоволення клієнта. 

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши  офіційний сайт фірми.  

 

Галерея KORSCH