Гарна обгортка - зірковий шлях до успіху

Лого OptimaOPTIMA – в перекладі з латини - найкраще 
Не маючи мети, неможливо стати лідером ринку. Кредо компанії звучить так: «Ми хочемо бути найкращими. У будь-якій галузі нашої спеціалізації». Для нас важливий орієнтований на клієнта підхід, і ми вважаємо себе постачальником послуг. Коли мова йде про одиничне рішення або про виробничі лінії – ми виробляємо індивідуальне, найкраще у своєму роді виробниче, фасувальне та пакувальне обладнання відповідно до вимог замовників.

Тільки експерти керують технологією майбутнього - OPTIMA 

Інноваційне виробниче, фасувальне та пакувальне обладнання потребує високої спеціалізації. У роботі компанії Optima це досягається за допомогою інноваційних концепцій розробки та виробництва спеціалізованого машинного обладнання, що застосовується в чотирьох областях.

Глобальна активність – ближче до клієнтів 

З моменту свого заснування, у 1922 році,  сімейне підприємство OPTIMA вирізняєтся постійним зростом. Маючи більш ніж 1800 співробітників, компанія Optima зберегла свої найважливіші риси: гнучкість та орієнтований на клієнта підхід. 

Технології компанії Optima мають великий попит у всьому світі: водночас високий показник експорту – понад 80% – доводить високу інноваційну складову виробничого, фасувального та пакувального обладнання.
Професіоналізм та досвід фахівців з менеджменту проектів дозволяє компанії Optima у будь-якій точці світу відповідально підходити до виконання великих проектів «під ключ». Окрім інжинірингових послуг, клієнти можуть розраховувати на ефективне навчання та неперевершений сервіс. 

 

Екологічність є метою компанії 

Основним завданням екологічності є збереження природних ресурсів людства. Для Optima це глобальна мета, якої кожен прагне досягти! Вже сьогодні більшу частину енергії вони отримують з відновлюваних джерел. Передова вбудована техніка дозволяє економічно витрачати ресурси. Їх обладнання є енергетично ефективним: Нова техніка розробляється таким чином, щоб витрачати найменшу кількість ресурсів, одночасно підтримуючи незмінно високу якість. 

Наш внесок та наші розробки мають довгострокову перспективу. - Вся наша діяльність у компанії Optima і поза спрямована на сприяння зростанню добробуту суспільства Ми підтримуємо різноманітні соціальні проекти.

Дізнатися більше Ви зможете:

відвідавши  офіційний сайт фірми. 

 

 

Галерея OPTIMA